
.2NFLW3
M2 F/W 316 SST RoHS
Alternate Codes: 90965A110
M2 Flat Washer DIN125A (2.2-5.0-0.3) 316 Stainless Steel RoHS
Pricing per Unit
| 1-499 pcs | 500-999 pcs | 1000-2499 pcs | 2500-4999 pcs | 5000-9999 pcs | Call For |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.096 | $0.059 | $0.043 | $0.033 | $0.031 | Larger Quantities |
In Stock
Maximum stock already in cart
| OD | 549 |
| ID (Min.) | 2.2 mm |
| OD (Max.) | 5 mm |
| Brand | VARIED |
| Type | Flat Washer |
| RoHS | Compliant |
| Outside Diameter (Max.) | 5 mm |
| Inside Diameter (Min.) | 2.2 mm |
| Thickness | 0.3 mm |
| Size | M2 |
FAQs
Find answers to common questions about our checkout process, shipping options, and return policies
Still have questions?
We're here to help you! Click below to contact an Olander representative.
Contact Us Now