
10615B
7/16 X 7.6 BALLDRV HX SCRDRV BONDHUS
Alternate Codes: 5497A15
7/16 X 7.6 Ball Driver Hex ScrewDriver Bondhus
$19.218 / EA
Price is limited to stock on hand, if you would like to purchase more inventory, please call your Olander Inside Sales Representative at (800) 538-1500. We are happy to assist you!
In Stock
Maximum stock already in cart
| Material | Steel |
| Finish | Proguard |
| Units | Inch |
| Packaging | 2 |
| Overall Length (reference) | 12.50 mm |
| Brand | BONDHUS |
| Type | Ball End Screwdriver |
| Additional Industry Cross Reference | 5497A15 |
| Size | 7/16in |
| Blade length | 7.6in |
FAQs
Find answers to common questions about our checkout process, shipping options, and return policies
Still have questions?
We're here to help you! Click below to contact an Olander representative.
Contact Us Now