
SMNY-001
CABLE TIE SCR MOUNT 6 8 SCR SIZE
Alternate Codes: 01010, AP-SM1-9, BSM29C, MP-S-68
Cable Tie Screw Mount 6 8 Screw SIZE
Pricing per Unit
| 1-99 pcs |
|---|
| $0.644 |
Price is limited to stock on hand, if you would like to purchase more inventory, please call your Olander Inside Sales Representative at (800) 538-1500. We are happy to assist you!
In Stock
Maximum stock already in cart
| Material | Heat Stabilized Black Nylon |
| Width | 0.385in |
| Slot Width | 0.200in |
| Over All Height | 0.28in |
| Brand | THOMAS AND BETTS |
| Product | Screw Mount |
| Mounting Method | #6, #8 Screw |
| Slot Height | 0.060in |
FAQs
Find answers to common questions about our checkout process, shipping options, and return policies
Still have questions?
We're here to help you! Click below to contact an Olander representative.
Contact Us Now